Author Details

Pa Kategori Reportazh

Princi trashëgimtar saudit blen banesën më të shtrenjtë në botë

Mohammed ben Salmane, njeriu i ri i fortë i Arabisë Saudite që kërkon të jetë imazhi i antikorrupsionit, është...

Read More
Ngjarjet e Ditës Pa Kategori Reportazh Sport

Kosovari që gëzon suedezët si taksist babadimër

Me afrimin e Krishtlindjeve, kosovari Erkan Arapi do të sjellë gëzimin e festave të fundvitit dhe shumë dhurata në...

Read More
Sport

Gabimet në restaurim, shkak i rrëzimit të minares së Xhamisë në Deçan

Restaurimi i paqëndrueshëm i realizuar më 2003 në Xhaminë e Deçanit për të cilin ishin shpenzuar 300 mijë euro,...

Read More
Ngjarjet e Ditës

Ahmeti: Etiketimet në Lëvizje filluan nga ata me të cilët shoqërohet Aida

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Valdrin Ahmeti ka shkruar në Facebook se linçimet dhe etiketimet në Lëvizje kanë filluar me...

Read More
Artikuj

Thaçi: Prodhuesit vendorë janë themeli i zhvillimit të Kosovës

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka marrë pjesë në hapjen e edicionit të ri të fushatës “Made in Kosova”,...

Read More
Sport

Përgjigjet me kërcënime të Vuçiqit për Thaçin, Veselin e Haradinajn

Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiq sot ka komentuar deklaratën e kryetarit të Kosovës Hashim Thaçi i cili ka thënë...

Read More
Pa Kategori

Shqetësuese sulmet ndaj zyrtarëve policorë – rreth 50 u rrahën vetëm këtë vit

Një mashkull është arrestuar për kanosje të zyrtarëve policorë, të premten në Istog. Të enjten, dy policë të tjerë...

Read More

Shoqëria Civile në Kosovë thotë se integriteti dhe besueshmëria e Kryeprokurorit të Shtetit dhe prokurorisë kanë rënë, pas publikimit...

Read More
Pa Kategori

Në Zveçan, një serb nën ndikim të alkoolit thyen xhama të veturave

Mbrëmë në Zveçan është arrestuar një serb. Policia e Kosovës përmes raportit të sotëm policor ka njoftuar se ai...

Read More
Artikuj

Përfshihet nga flakët një lokal në qendër të Shtimes

Është përfshirë nga flakët një nga lokalet afariste në qendër të qytezës së Shtimes si pasojë e shpërthimit të...

Read More

Page 2 of 3

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password