Author Details

Ushqim dhe Shendeti

Tuna sallatë me kinoa

Sallatë e shijshme dhe e shëndetshme me kinoa laramane dhe peshk tuna. Përbërësit: 50 gr kinoa të përziera 100...

Read More
Design Pa Kategori

“Dafina të Thara” , biografia e letrarizuar si kujtesë e Trebeshinës

Shkrimtarët të cilët kanë lëvruar pothuaj të gjitha llojet letrare, në periudhën e vonë të jetës së tyre vendosin...

Read More
Natyra Pa Kategori

“ECMaNdryshe”: Rrënohet shtëpia e familjes Myftiu në Prizren, monument që mbrohej me ligj

Shtëpia e familjes Myftiu, monument i mbrojtur me ligj, që ndodhet në zonën e Qendrës Historike të Prizrenit, është...

Read More
Pa Kategori Ushqim dhe Shendeti

“Porsche Kosova” prezanton modelin e ri të Volswagen T Roc që pritet të jetë lider në vitin 2018

Të premten pasdite në konferencën për media nga “Porsche” Kosova, në prani të mediave është prezantuar zyrtarisht modeli i...

Read More
Pa Kategori

Mehmedi, Kololli, Paqarada e Berisha shënuan këtë xhiro

Admir Mehmedi, Benjamin Kololli, Leart Paqarada dhe Veton Berisha janë katër futbollistët e vetëm shqiptarë që shënuan këtë xhiro....

Read More

Neurokirurgu Venko Filipçe pranon të marrë timonin e shëndetësisë. Vlerëson se është i gatshëm të kryejë detyrën e ministrit,...

Read More
Turizem

LAMM rekomandon ngarje të kujdesshme të makinës

Komunikacioni nëpër Maqedoni po zhvillohet pa pengesa, nëpër rrugë të lagështa, ndërsa në pjesën perëndimore të shtetit në disa...

Read More
Opinion Reportazh

Ivanov – Siarto: I domosdoshëm dinamizim i proceseve euro-atlantike të Maqedonisë

Ministri hungarez i Punëve të Jashtme dhe Tregtisë Peter Siarto në takimin e sotëm me presidentin Gjorge Ivanov e...

Read More
Pa Kategori

Vrasja e 32-vjeçarit në Shkodër, flasin dëshmitarët: Dëgjuam krismat por…

Një ditë pas vrasjes së 32-vjeçarit Angjelin Shkami në Shkodër, policia ende nuk ka gjurmë të autorëve. Megjithëse ngjarja...

Read More
Gallery Pa Kategori

Kosova do të marrë atë që i takon, thotë Haradinaj pas takimit me Mogherinin

Takimi bilateral në Bruksel ka ndodhur para një darke të përbashkët të kryeministrave ballkanas, që është organizuar nga Mogherini. Nëpërmjet një...

Read More

Page 3 of 3

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password