Sport

Pisha 48,000 euro e Krishtlindjes në Romë po krahasohet me “furçën e tualetit”

Pema e Krishtlindjes e ngritur në Romë ka ngjall të qeshura në mediat sociale, ku përdorues të shumtë kanë nisur ta krahasojnë atë me “furçën e tualetit” e madje edhe…

 
Read More

Neurokirurgu rrëfen jetën pas vdekjes

Pyetja se ku shkojmë pasi vdesim është një nga misteret e njerëzimit prej shekujsh. Por një burrë ka thënë se e di përgjigjen, ose e ka idenë se çfarë mund…

 
Read More

Kosovari që gëzon suedezët si taksist babadimër

Me afrimin e Krishtlindjeve, kosovari Erkan Arapi do të sjellë gëzimin e festave të fundvitit dhe shumë dhurata në kryeqytetin e Suedisë, në rolin e tij si taksist babadimër. Që…

 
Read More

Gabimet në restaurim, shkak i rrëzimit të minares së Xhamisë në Deçan

Restaurimi i paqëndrueshëm i realizuar më 2003 në Xhaminë e Deçanit për të cilin ishin shpenzuar 300 mijë euro, është konsideruar si një prej shkaqeve për rrënimin e minares së…

 
Read More

Përgjigjet me kërcënime të Vuçiqit për Thaçin, Veselin e Haradinajn

Kryetari i Serbisë Aleksandar Vuçiq sot ka komentuar deklaratën e kryetarit të Kosovës Hashim Thaçi i cili ka thënë se avionët migë që nga Rusia po shkojnë në Serbi janë…

 
Read More

Votohet ne Istog

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ka nisur numërimi i votave me kusht dhe i votave përmes postës në komunën e Istogut. Pas numërimit të 510 votave me kusht dhe…

Read More

Fusce lacinia arcu et nulla. Nulla vitae mauris non felis mollis faucibus.

 

 
Read More
  • Praesent dapibus, neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat.
  • Praesent dapibus, neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat.
  • Praesent dapibus, neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat.
  • Praesent dapibus, neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat.
  • Praesent dapibus, neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat.

Praesent dapibus, neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat.

Pellentesque odio nisi, euismod in, pharetra a, ultricies in, diam. Sed arcu. Cras consequat. Praesent dapibus, neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat….

 
Read More

Pellentesque odio nisi, euismod in, pharetra a, ultricies in, diam.

Morbi interdum mollis sapien. Sed ac risus. Phasellus lacinia, magna a ullamcorper laoreet, lectus arcu pulvinar risus, vitae facilisis libero dolor a purus. Sed vel lacus. Mauris nibh felis, adipiscing…

 
Read More

Pellentesque odio nisi, euismod in, pharetra a, ultricies in, diam.

Morbi interdum mollis sapien. Sed ac risus. Phasellus lacinia, magna a ullamcorper laoreet, lectus arcu pulvinar risus, vitae facilisis libero dolor a purus. Sed vel lacus. Mauris nibh felis, adipiscing…

 
Read More

Page 1 of 3

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password