Turizem

Filipçe pranon se do të jetë ministër i shëndetësisë, Taravari: LSDM-BDI po funksionon si VMRO-BDI!

Neurokirurgu Venko Filipçe pranon të marrë timonin e shëndetësisë. Vlerëson se është i gatshëm të kryejë detyrën e ministrit, raporton telma. Nuk zbulon se kur i është ofruar posti, por…

 
Read More

LAMM rekomandon ngarje të kujdesshme të makinës

Komunikacioni nëpër Maqedoni po zhvillohet pa pengesa, nëpër rrugë të lagështa, ndërsa në pjesën perëndimore të shtetit në disa vende me mbetje të borës së qullët. Siç informon LAMM, borë…

 
Read More

Kerkohen shkarkimet e para nga VV

Anëtarët e Këshillit të Përgjithshëm të Lëvizjes Vetëvendosje nga Tirana kanë kërkuar nga udhëheqja e Vetëvendosjes të shkarkojnë Aida Dërgutin nga pozita e Nënkryetares së Parlamentit dhe në të njëjtën…

Read More

Page 1 of 1

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password